Květokoule s květináčem

Nina Svitlíková

Nové

Na parapetu není už pro květiny místo? Pověste je do vzduchu!
Květokoule se vlivem proudění vzduchu mírně otáčí a přináší tak harmonii do vašeho domova. Varianta "Květokoule s květináčem" je určena pro pěstování živých rostlin.

Pro romantickou atmosféru doplňte Květokouli o LED světýlka.

Více


SKLADEM

459 Kč s DPH
(379 Kč bez DPH)


Historie ceny

Květokoule s květináčem

Podívejte se, jak se cena produktu měnila v čase.

×

Hmotnost (g)1000
Svatební dekoraceKvětinová výzdoba
Prodej & PronájemKoupit
VýrobceNina Svitlíková

Unikátní květinová dekoraceGarance vrácení peněz 30 dní

Obyčejný květináč jsme doslova povznesli na vyšší úroveň, vyrobili dřevěný designový skvost s unikátním systémem upevnění obručí a nazvali jej Květokoule.

Jedná se o květinovou dekoraci určenou pro aranžmá živých či sušených květů a květin v květináči. Květokouli tak u nás najdete jak ve variantě s obalem na květináč k umístění živých květin, tak ve variantě s aranžovací hmotou určenou pro řezané květiny, tak . I když je dekorace určena především pro zavěšení, na úhledně posečeném trávníku bude vynikat varianta se zápichem do země.

Kombinace světlého dřeva a zeleně je nadčasovou dekorací, která se hodí zejména do rustikálně laděných interiérů a výzdob.

kvetinova-dekorace-kvetokoule

Květokoule s květináčem

Balení obsahuje:Květokoule s květináčem

 • 3x bambusová obruč
 • 1x obal na květináč
 • 1x upevnění obalu na květináč
 • 2x matice M4 DIN 6923
 • 1x šroub M4x22 DIN 967
 • 1x šroub s okem BN 1006
 • 1x návod k sestavení Květokoule - ke stažení ZDE    

icon-2488093.png

Co není součástí balení: 

 • květiny
 • materiál pro ukotvení do stropu
 • provázek, nebo řetízek k zavěšení
 • LED světýlka (volitelné příslušenství)

Dřevěné obruče o průměru 36 cm jsou vyrobeny ze světlého bambusového dřeva. Spojovací materiál jsme navrhli a vyrobili tak, aby kruhy svíraly vzájemně stejný úhel a Květokoule za jakýchkoliv podmínek tvořila pravidelný tvar koule.

Obal na květináč je v květokouli volně vložený do unikátního systému uchycení, který vyrábíme přímo na míru. Díky tomu je květina v Květokouli pevně uchycena a zároveň ji můžete kdykoliv velmi snadno sundat a ošetřit. Obal je vyroben německou firmou Soendgen Keramik, která se zabývá výrobou kvalitních květináčů již od roku 1893.

Rozměry obalu

Výška11,8 cm
Vnitřní průměr
Dno9,2 cm
Horní hrana12,3 cm
Vnější průměr
Dno9,7 cm
Horní hrana13,2 cm

Dokonalá dekorace pro Vaši romantickou svatbuKvetokoule-svitici-2.jpg

Přes den nádherná kytice a večer světelná dekorace, která posune Vaši svatbu v rustikálním stylu na zcela jinou úroveň - taková je naše květokoule.

Květokouli lze velmi jednoduše doplnit o LED světýlka na baterie s jemným drátkem, které se obtočí kolem obručí a večer vykouzlí krásně romantickou atmosféru. LED světýlka vhodná pro použití v interiéru i exteriéru najdete v naší nabídce.

Víme, že svatby jsou nejen krásné, ale také drahé. Pokud si nebudete chtít Květokouli po svatbě nechat, můžete využít naší půjčovny a Květokouli si pouze zapůjčit. Kromě finanční úspory Vám také odpadnou starosti s prodejem dekorací po svatbě.

Země nebo vzduch?

I když je dekorace určena především pro zavěšení, bude vynikat i jako zápich do země na úhledně posečeném trávníku. 

 • Na pověšení - v naší nabídce najdete kromě varianty s květináčem, také variantu s aranžovací hmotou pro řezané květiny.

Náš tip.png

Náš tip!

Chcete, aby dekorace vydržela dlouhodobě i venku? Ošetřete dřevo olejem, nebo jinou impregnací, která zabezpečí, že dřevo odolá rozmarům počasí. Vhodný výrobek vám doporučí v každém hobby marketu. Můžete tak upravit i barvu kruhů.

Paragraf-ikona

Jsou recenze skutečné?

Ano, samozřejmě! Z pozitivních recenzí máme vždy obrovskou radost a z negativních se učíme. Každá recenze má u nás místo.
Má-li recenze příznak "Ověřený zákazník", jedná se o recenzi napsanou skutečným zákazníkem.
Více informací najdete v obchodních podmínkách.

8 dalších produktů ve stejné kategorii