Květokoule se zápichem do země

Nina Svitlíková

Nové

Hledáte unikátní dekoraci pro Vaši svatbu či venkovní oslavu? Právě jste ji našli!
Varianta "Květokoule se zápichem do země" je určena pro aranžmá živých či sušených řezaných květin a je vybavena zápichem do země.

Pro romantickou atmosféru doplňte Květokouli o LED světýlka.

Více


SKLADEM

399 Kč s DPH
(330 Kč bez DPH)


Historie ceny

Květokoule se zápichem do země

Podívejte se, jak se cena produktu měnila v čase.

×

Hmotnost (g)100
Svatební dekoraceKvětinová výzdoba
Prodej & PronájemKoupit
VýrobceNina Svitlíková

Unikátní květinová dekoraceGarance vrácení peněz 30 dní

Obyčejný květináč jsme doslova povznesli na vyšší úroveň, vyrobili dřevěný designový skvost s unikátním systémem upevnění obručí a nazvali jej Květokoule.

Jedná se o květinovou dekoraci určenou pro aranžmá živých či sušených květů a květin v květináči. Květokouli tak u nás najdete jak ve variantě s aranžovací hmotou určenou pro řezané květiny, tak ve variantě s obalem na květináč k umístění živých květin. I když je dekorace určena především pro zavěšení, na úhledně posečeném trávníku bude vynikat varianta se zápichem do země.

Kombinace světlého dřeva a zeleně je nadčasovou dekorací, která se hodí zejména do rustikálně laděných interiérů a výzdob.

kvetinova-dekorace-kvetokoule

Květokoule se zápichem do země

Balení obsahuje:Kvetokoule-zapich-aranzerska hmota

 • 3x bambusová obruč
 • 1x floristická hmota
 • 1x miska s upevňovacím válcem
 • 1x zápich
 • 2x matice M4 DIN 6923
 • 1x šroub M4x22 DIN 967
 • 1x šroub s okem BN 1006
 • 1x návod k sestavení Květokoule - ke stažení ZDE    

icon-2488093.png

Co není součástí balení: 

 • květiny
 • materiál pro ukotvení do stropu
 • provázek, nebo řetízek k zavěšení
 • LED světýlka (volitelné příslušenství)

Dřevěné obruče o průměru 36 cm jsou vyrobeny ze světlého bambusového dřeva. Spojovací materiál jsme navrhli a vyrobili tak, aby kruhy svíraly vzájemně stejný úhel a Květokoule za jakýchkoliv podmínek tvořila pravidelný tvar koule.

Floristická hmota je volně vložena do originální misky výrobce, která je pevně spojena s unikátním upevňovacím válcem, který vyrábíme přímo na míru Květokoule. Díky tomu je miska ke Květokouli pevně uchycena a zároveň můžete kytici s aranžovací hmotou kdykoliv velmi snadno sundat a ošetřit. Floristická hmota je vyrobena tradičním americkým výrobcem aranžovací hmoty OASIS, který se zabývá její výrobou již od roku 1954.

Rozměry aranžovací hmoty a misky

Aranžovací hmota
Průměr8 cm
Výška5 cm
Miska
Průměr12 cm
Výška3 cm

Zápich o délce 16 cm je vyroben z pevného plastu. Je opatřen vnitřním závitem, kterým se jednoduše našroubuje na speciálně prodloužený upevňovací válec Květokoule. Zápich je určen pro upevnění Květokoule na krátce střiženém trávníku.  

Dokonalá dekorace pro Vaši romantickou svatbuKvetokoule-svitici-2.jpg

Přes den nádherná kytice a večer světelná dekorace, která posune Vaši svatbu v rustikálním stylu na zcela jinou úroveň - taková je naše květokoule.

Květokouli lze velmi jednoduše doplnit o LED světýlka na baterie s jemným drátkem, které se obtočí kolem obručí a večer vykouzlí krásně romantickou atmosféru. LED světýlka vhodná pro použití v interiéru i exteriéru najdete v naší nabídce.

Víme, že svatby jsou nejen krásné, ale také drahé. Pokud si nebudete chtít Květokouli po svatbě nechat, můžete využít naší půjčovny a Květokouli si pouze zapůjčit. Kromě finanční úspory Vám také odpadnou starosti s prodejem dekorací po svatbě.

Země nebo vzduch?

I když je dekorace určena především pro zavěšení, bude vynikat i jako zápich do země na úhledně posečeném trávníku. 

 • Zápich do země - pro krásně střižené trávníky venkovní svatby jsme navrhli variantu Květokoule se zápichem do země.

Náš tip.png

Náš tip!

Chcete, aby dekorace vydržela dlouhodobě i venku? Ošetřete dřevo olejem, nebo jinou impregnací, která zabezpečí, že dřevo odolá rozmarům počasí. Vhodný výrobek vám doporučí v každém hobby marketu. Můžete tak upravit i barvu kruhů.

Paragraf-ikona

Jsou recenze skutečné?

Ano, samozřejmě! Z pozitivních recenzí máme vždy obrovskou radost a z negativních se učíme. Každá recenze má u nás místo.
Má-li recenze příznak "Ověřený zákazník", jedná se o recenzi napsanou skutečným zákazníkem.
Více informací najdete v obchodních podmínkách.

8 dalších produktů ve stejné kategorii