Novinky

Nejprodávanější produkty

Slevy

Jaký je ten správný svatební dar pro novomanžele?

Jaký je ten správný svatební dar pro novomanžele?

Svatba je za rohem a vy ještě nemáte svatební dar?

Už máte šaty, boty, šperky a teď už jen poslední „drobnost“. Svatební dar! A vybírat svatební dar je nelehká a nevděčná záležitost. Buď se skládáte s ostatními přáteli, takže se musíte dohodnout s několika dalšíma páry (což je, co si budeme vykládat, často nadlidský úkol), nebo marně už několik nocí přemýšlíte, co asi tak darovat novému páru, který spolu již několik let žije v jedné domácnosti, možná už mají i děti a s velkou pravděpodobností mají vše, co potřebují. Tady můžete zariskovat a zkusit koupit nějaký zážitek, nebo koupit něco, co Vám přijde jako perfektní nápad.

svatební dar

Peníze jako svatební dar?

A nebo je tady třetí varianta a sice darovat peníze. Je nám jasné, že můžete mít pocit, že je to neosobní a neoriginální, ale je to jistota. Jistota, která udělá obdarovanému největší radost. Tam se nikdy nemůžete splést. Pokud se tedy nejedná o desáté výročí manželství a chystáte dárek pro svou milovanou. Tam vybírejte raději trochu jinak :). 
Ale jinak ve většině ostatních případů jsou peníze skvělou volbou, notabene u novomanželů. Ti jistě budou vědět, jak s nimi naložit a pokud budou toužit po sadě porcelánových hrnečků, nebo ručníků, zvládnou si ji vybrat sami.peníze jako svatební dar

A teď jak na to, aby to nebyla nuda

Ale jak na to, že?! Obyčejná bílá obálka? Může být. Tajně jí podstrčit novomanželům, se slovy, ať si užijí nějakou legraci. Ale není to úplně zajímavá varianta. Takže budete pravděpodobně brouzdat na internetu a googlit "jak darovat peníze". V tomto případě na vás vyběhne obrovské množství nejrůznějších výtvorů a nápadů, které můžete po večerech smolit.  Ale proč vymýšlet něco, co už bylo vymyšleno, je to praktické, hezké a nezabere Vám to ani minutu navíc. A to je přesně to, co chcete.

Pokud hledáte možnost, jak darovat novomanželům peníze, tak můžete vybrat jeden z Rámečků na darování peněz. Můžete vybrat již hotový připravený kousek, nebo si navrhnout svůj vlastní, třeba s fotkou novomanželů, nebo s motivem toho, co by si za peníze mohli pořídit. Tak už neztrácejte svůj čas, vyberte jeden z rámečků, škrtněte "nákup svatebního daru" z úkolů na tento týden a dejte si dortík a kafíčko.

Rámeček na darování peněz - novomanželéRámeček na darování peněz - cestování

Další tipy, jak darovat peníze

Další významnou událostí je promoce. V článku 5 tipů jak darovat peníze k promoci najdete zajímavé nápady, jak peníze darovat, aniž by to bylo vidět na první pohled.

Článek napsala: Kačka Říhová