Kategorie

Nejprodávanější produkty

Slevy

5 tipů jak darovat peníze k promoci

5 tipů jak darovat peníze k promoci

Blíží se promoce, nebo narozeniny a vy stále netušíte, jaký dárek zvolit? Co udělá největší radost? Pokud si nejste jisti, určitě neuděláte chybu, pokud darujete peníze. Obdarovaný jistě už bude vědět, jak s nimi naložit. A aby se z darování peněz nestalo jen nudné předání tenčí nebo tlustší obálky, máme pro vás 5 tipů, jak originálně darovat peníze. Všechny nápady jsou samozřejmě sladěny do promoční tématiky.

Tip 1: Dort z bankovek

Darování bankovek

Na žádné oslavě nesmí chybět dort, to ví přeci každý. Pojďme si ale ukázat jeden netradiční dort, o který se oslavenec rozhodně dělit nebude. Na jeho přípravu nemusíte být cukrářem, ani nemusíte být super tvořivá duše, abyste tento dort zvládli.

Připravili jsme pro vás podrobný návod, jak dort z bankovek vytvořit.

Ingredience:

Darování peněz

1x plechovka (zde použita plechovka od Zeleniny Bonduelle 425 ml)

21 ks bankovek

21 ks gumiček

mašle na zavázání

tavná pistole/lepidlo/izolepa

černý karton střapec nebo bavlnka na jeho výrobu

čokoládky na výplň (např. Merci) 

Postup:

1. Plechovku od zeleniny očistíme a zbavíme ji papírového obalu. 2. Z bankovek si připravíme roličky, které opatříme gumičkou, aby nám krásně držely tvar a nerozmotávaly se. 3. Roličkami obložíme celou plechovku, kterou obvážeme stužkou. 4. Z kartonu si vystřihneme díly na promoční čepici.

  • obdélník 29x4 cmDort z čokolád Merci
  • čtverec  15x15 cm
  • 2-3x obdélník 1x2 cm

 

Velký obdélník smotáme do válce tak, aby přesně seděl na plechovku. Do středu čtverce uděláme díru, kterou protáhneme střapec (zde si můžete pomoci jehlou a nití, jak je znázorněno na obrázku). Střapec přilepíme k čepici buď tavnou pistolí, nebo izolepou. Čtverový karton připevníme k válci pomocí malých obdélníků.

5. Plechovka je vhodná k ukrytí dalšího dárku. Tím může být třeba krabička na šperky ve tvaru promoční čepice, ve které se ukrývají náušnice a nebo můžete plechovku naplnit čokoládou. Krabičku na šperky můžete zakoupit u nás v eshopu zde.

6. Čepici nasadíme na plechovku a dort máme hotový!

Tip 2: Fotoalbum - dva dárky v jednom

Fotoalbum samo o sobě je krásným dárkem, který uchová vzpomínky na doby studia a na promoci. Určitě oslavence překvapíte, pokud jednotlivé stránky určené na fotky vyplníte bankovkami. Pokud se oslavenec chystá do zahraničí, můžete použít i jinou měnu, než koruny.

Tip 3: Bonboniéra s překvapením

Kdo rád tvoří, ten si může krabičku vyrobit sám. Fantazii se meze nekladou. Kdo si chce práci trochu zjednodušit, může použít krabici od bonboniéry - například od Merci. Místo čokolády do krabičky vyrovnáme roličky bankovek. Celou krabičku pak převážeme stuhou, aby se neotevírala a oslavenec měl tak překvapení, co se skrývá uvnitř.  

 Tip 4: Rámeček na peníze

Dalším způsobem, jak darovat peníze je fotorámeček, jen ho trochu upravíme. Místo fotky vložíme do rámečku bílý karton s výřezy, které odkryjí bankovky, které se skrývají za ním. Dobrá zpráva je, že se nemusíte trápit s nůžkami, protože jsme již tyto speciální rámečky vyrobili a koupit je můžete ZDE.darování peněz originálně

Tip 5: Přání k promoci

Pokud chcete zvolit tradičnější způsob darování peněz, můžete využít gratulace ve tvaru promoční čepice. Tato gratulace je opatřena kapsičkou, do které vložíte peníze. Přání si vyrábíme sami a koupit ho můžete ZDE.

Přání k promoci

Přání na promoci

Další nápady na dárky k promoci najdete v našem partnerském eshopu www.darekkpromoci.cz, kde objevíte nejen studentské čepice, ale třeba i ručně vyráběnou sklenici na víno s malou promoční čepicí uvnitř. Jak se tato sklenice vyrábí, se můžete dočíst v našem článku Jak se vyrábí naše unikátní sklenice s promoční čepicí?.